Search

Pola


Cześć! Mam na imię Pola. Bardzo mi miło, że tu zbłądziłeś (celowo lub nie ☺). Blog stworzyłam z myślą o zebraniu w jednym miejscu całego chaosu, który mnie otacza. Czego możecie się tu spodziewać?
Od zawsze kochałam poznawać nowe miejsca - w mniej lub bardziej odkrywczy sposób, zawsze dawało mi to energię do działania - choć jeszcze niedawno przypominałam bardziej turystkę na zorganizowanym wyjeździe z małym kompaktem na szyi w japonkach. Od jakiegoś czasu staram się poznawać wszystko na własną rękę, trochę mniej przetartymi ścieżkami, ciut więcej "od kuchni" i choć jeszcze raczkuję, wydaje mi się, że idę w dobrym kierunku i to jest to, czego szukam.

Poza podróżowaniem, jestem zapaleńcem kreatywnym, łapię się każdego zajęcia w tej dziedzinie, choć po latach rozdrabniania staram się już trochę ograniczyć, by mieć czas na to co najbardziej kocham i poświęcić się temu w większym stopniu - w sercu nadal pozostają u mnie makramy, makatki, rysunek w każdej postaci (od ołówka po akwarelę) oraz organizacja (plannery, bullety). W każdej dziedzinie staram się dać z siebie jak najwięcej a we wszystko co robię wkładam dużo serca, chęci i pasji. Jestem uzależniona od odkrywania nowych zajęć i mediów plastycznych. Lubię kombinować i nigdy nie kończę prac póki nie będą naprawdę dopracowane.
...iii to właśnie staram się tu przelać.
Miłego dnia!
dotPola ♡