Search

ChinaPost: Post It dla kociarzy


Co może być lepszego dla kociarzy, niż kociakowe gadżety? No właśnie :) Tym postem chciałabym rozpocząć nową serię - ChinaPost, czyli najprościej ujmując, gadżety z Chin, Aliexpress, tanie łupy. Na pierwszy ogień trafiają dziś Post It z kociakowym motywem.

Koty - uszka
Nazwa sklepu: Love Lulu Store
Cena: 0.62 $
Kolory: 3 dostępne - czarny, rude łatki, biały
Można kupić tutaj

Uszka są całkiem dobrej jakości, papier jest dość cienki, jednak dobrze się odklejają. Jedynym minusem jest fakt, że nie zawsze klej jest po dobrej stronie. Tak, wiem, dosyć dziwna sprawa, nie mam pojęcia jakim cudem to się stało, ale w jednych uszkach klej zamiast u nasady uszu jest na ich końcówkach.

Poza tym zdecydowanie mogę polecić uszka, są naprawdę urocze i dobrze drukowane, nie ukrywam, że najlepiej wyglądają jako zakładka :). Jeżeli ktoś by się wahał, spójrz proszę jeszcze raz na cenę :D.


Koty - łapki
Nazwa sklepu: Top-living Arts & Crafts Store
Cena: 1 $
Kolory: 5 dostępnych - biały, rudy, biały w rudo-czarne łatki, biało-czarny, biały z rudo-czarnymi opuszkami.
Można kupić tutaj

Te łapki zdecydowanie skradły moje serce. Druk jest świetny, papier lepszy niż przy uszkach, urocze kolory, no coś słodkiego! Nie było w moim przypadku wpadki z klejem jak przy poprzednich Post It :). Nieco droższe, jednak zdecydowanie warte dolara! 
[źródło - 7 ostatnich zdjęć, strona sprzedawcy tutaj]
Kot w pudełku
Nazwa sklepu: Top-living Arts & Crafts Store
Cena: 0.84 $
Można kupić tutaj

Niestety nie zrobiłam zdjęcia temu Post It'owi, jednak mogę go polecić jako fajny gadżet-ozdóbkę dla każdego kociarza :) Kociaki wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach, są ładnie drukowane, bardzo estetycznie wycięte, a malutkie pudełeczko tylko dodaje im uroku :).


Długopisy "Pocky"
Nazwa sklepu: Top-living Arts & Crafts Store
Cena: 1.87 $ / 3 sztuki
Można kupić tutaj

Trochę z innej bajki niż temat przewodni posta, jednak używałam ich do zdjęć, stwierdziłam więc, że też je "przedstawię". Długopisy wzorowane na słynnych, japońskich słodyczach Pocky. Przyznam, że zamawiając, spodziewałam się, że otrzymam tandetny kawałek plastiku, jednak pozytywnie się rozczarowałam. Długopisy są dokładnie wykonane, mają prześliczne kolory i przyciągają wzrok. Jedyną wadą na którą z resztą byłam przygotowana jest słaba jakość końcówki i tuszu. 

Cześć! ❤

Brak komentarzy

Prześlij komentarz