Search

ChinaPost: Naklejki, zakładki i pocztówki

Gdy do Polski przyszedł boom na AliExpress, nie ryzykowałam zakupami na nim, mimo, że wielu było zachwyconych. Jednak perspektywa zamawiania paczki z Chin i możliwe zaginięcie w drodze bez odzyskania pieniędzy, lub żmudny proces ich odzyskiwania skutecznie mnie odstraszały. Nawet raz zdecydowałam się zamówić coś na próbę. Oczywiście minęły 3 lata i ani widu ani słychu a sprzedawca już dawno nie istnieje :).
Gdy korzystanie z Ali stało się niesamowicie proste i nie musiałam się martwić o waluty i o to, że stracę pieniądze, które trafią do sprzedawcy dopiero po potwierdzeniu otrzymania paczki, od razu się zdecydowałam i nie pożałowałam. Oczywiście nie interesowały mnie żadne ciuchy, ale od razu przeszukałam wszystkie papiernicze i gadżeciarskie tagi i przez ogrom asortymentu stwierdziłam, że będzie to dobry patent na serię postów :).
Wszystkie naklejki, zakładki i pocztówki można kupić na aukcji Lifestyle fun Store. Mogę z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcę, z wielu zamówionych rzeczy, ta paczka przyszła najszybciej a wszystko jest naprawdę jak najwyższej jakości, niesamowity druk w połysku na papierze o wysokiej gramaturze.

Gołębie - Pocztówki
Nazwa sklepu: Lifestyle fun Store
Cena: 3,60 $
Można kupić tutaj

Początkowo sądziłam, że zamówiłam zakładki, dopiero po odebraniu paczki i przyjrzeniu się z obu stron okazało się, że to piękne pocztówki z inspirującymi cytatami. Ja jednak nie zamierzam ich wysyłać a wykorzystać do scrapbooków i bullet journali.

Pocztówek w opakowaniu jest aż 30, każdy wzór jest inny, gołębie posiadają kartkę z cytatem i zawierają miejsce na adres na rewersie.

Róże - Naklejki
Nazwa sklepu: Lifestyle fun Store
Cena: 1,99 $
Można kupić tutaj

Te naklejki razem z zakładkami poniżej skradły całkowicie moje serce. Są naprawdę spore, mają intensywny kolor i świetny druk. Zapakowane są w foliową saszetkę, razem 17 sztuk. Spełnią swoją rolę w bullet journalach, plannerach, scrapbookach, jako ozdoba w miejscu dla was wybranym.

Wodne ssaki - Zakładki
Nazwa sklepu: Lifestyle fun Store
Cena: 1.54 $

Można kupić tutaj

Każdy kto czyta, ten wie, że nic nie poprawi nastroju tak, jak zakładki. No nie udawajcie, że przy kasie kupując książkę nie szukacie idealnej dla Was :). Gwarantuję, że takich jak te u nas nie znajdziecie, a i dużo nie wydacie, bo koszt tej gromadki to 1,54 $. 30 zakładek z ssakami morskimi - czas kupić 30 książek! :D

Kwiaty - Naklejki
Nazwa sklepu: Lifestyle fun Store
Cena: 1,99 $
Można kupić tutaj

Kolejny idealny materiał do scrapbooków, bullet journali, ozdabiania zdjęć. Kwiatowe naklejki, 19 sztuk, nie muszę chyba się powtarzać o druku, jakości i papierze :)? Ich to też dotyczy.

Cześć! ❤

1 komentarz

  1. jestem pod wrażeniem jakie piękne zakładki. Ostatnio wróciłam do czytania książek, przydałaby mi się taka :)

    OdpowiedzUsuń